We find solution for our clients.

Vítáme vás na stránkách firmy SOLTECH s.r.o.Společnost SOLTECH s.r.o. je soukromá firma zabývající se poskytováním služeb v oblasti osazování DPS včetně nákupu materiálu s možností finálního dokončení. Nabízíme služby, zkušenost, případně bližší formu spolupráce v oboru jímž se zabýváme. Podělíme se o znalosti a poznatky v oblasti elektrovýroby. Podpoříme Vás naší prací ve výrobních iniciativách.

Hlavní činnost SOLTECH s.r.o. spočívá v uceleném zajištění komponentů, jejich osazení a pájení včetně finalizace, popřípadě elektromontáží kabeláže elektronických zařízení.

Naší předností je individuální přístup ke každému zákazníkovi a snaha pochopit jeho potřeby ve výrobě. Věříme, že jsme schopni být dobrým a spolehlivým výrobním partnerem. Ochotně se v případě zájmu zapojíme do řešení problematiky vývoje, výrobních postupů, navržení technologií a logistiky s cílem dosáhnout co nejlepšího výsledku a spokojenosti partnera. Klademe důraz především na kvalitu a profesionalitu naší práce.

Osoby podílející se na výrobě zakázek mají potřebnou praxi a vlastní veškerá oprávnění potřebná pro podnikání v elektrotechnické výrobě a montážích.

Spolupracujeme s odborníky z vysokých škol a podílíme se na vývoji nových elektrotechnických zařízení a technologií.